Новини та оголошення

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Щиро вітаємо Вас з Днем працівників освіти! Бажаємо вам міцного здоров’я, безхмарних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень. Хай засіяна Вашою невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

З повагою, колектив кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології

БДМУ увійшов у ТОР20 в рейтингу ЗВО України!

Ми другі серед медичних ВНЗ України

Вельмишановні науковці університету!

5111, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького персоналу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» присвячена 75-річчю БДМУ.

11, 13 лютого – пройдуть секційні засідання.

Початок о 16 годині.

18 лютого – відбудеться пленарне засідання (конференц-зала університету, Театральна площа, 2)

Початок о 16 годині.

Програма конференції

Шановні молоді науковці!

2-5 квітня 2019 року на базі нашого університету відбудеться VІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених BIMCO 2019.

Студентське наукове товариство та Рада молодих учених Буковинського державного медичного університету щиро запрошують Вас взяти участь у науковому форумі.

Для участі у конгресі необхідно до 20 лютого 2019 року пройти онлайн-реєстрацію на сайті конгресу.