Новини та оголошення

Вельмишановні науковці університету!

5111, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького персоналу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» присвячена 75-річчю БДМУ.

11, 13 лютого – пройдуть секційні засідання.

Початок о 16 годині.

18 лютого – відбудеться пленарне засідання (конференц-зала університету, Театральна площа, 2)

Початок о 16 годині.

Програма конференції

Шановні молоді науковці!

2-5 квітня 2019 року на базі нашого університету відбудеться VІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених BIMCO 2019.

Студентське наукове товариство та Рада молодих учених Буковинського державного медичного університету щиро запрошують Вас взяти участь у науковому форумі.

Для участі у конгресі необхідно до 20 лютого 2019 року пройти онлайн-реєстрацію на сайті конгресу.